Stěhování špatně pohyblivých osob

Když se stěhují z podnájmu studenti vysokých škol, popadnou sportovní kabelu, do ní vyskládají všechny své osobní věci, případně vezmou ještě další tašku, a v obou rukách přenesou obě zavazadla do kufru od auta a tím celý proces hasne. Pozoruje-li tyto mladé studující chlapce či dívky z povzdálí někdo upoutaný na invalidní vozík, anebo hůře pohyblivý jedinec o holi, zřejmě si pomyslí, jaké by to bylo být tak na jejich místě. Jak by bylo stěhování jednoduché. A pak se za několik let přiblíží chvíle, kdy se v podobné situaci ocitne sám, zavzpomíná na stěhování studentů, a začne se z toho psychicky hroutit.

nábytek v pokoji

Takto to ale vůbec nemusí probíhat, nelaďte se na psychická traumata a raději včas kontaktujte spolehlivou stěhovací firmu, která provede nejlevnější stěhování v Praze na klíč, naprosto profesionálně a precizně. Co vše mohou stěhováci v takovém případě zvládnout?

stěhování nábytku

Rozeberou nábytek – máte rozebíratelný nábytek, který by se měl stěhovat demontovaný, aby nedošlo k poškození spojovacích součástí? Pak tímto procesem pověřte stěhováky. Ti jsou na tuto práci zvyklí a provádí ji běžně.

Sbalí věci do krabic – je pro vás obtížné přenášet předměty, odebírat je z větších výšek nábytku a nosit z místnosti do místnosti těžké kartonové krabice? Stěhovací firma to udělá za vás. Nemusíte si prakticky lámat hlavu s ničím, stačí když budete nablízku a budete stěhováky instruovat a směrovat co a kam zabalit, abyste v tom neměli chaos. Můžete si mezitím promyslet a připravit značení jednotlivých krabic, aby bylo snazší i vybalování na novém místě.

Přenesou cokoli – děláte si starosti třeba i proto, že máte doma vysoký fíkus, košatou dvoumetrovou palmu, co váží i s květináčem metrák, dlouhý metrážový koberec, křišťálový lustr a klavírní křídlo? Nic takového není problém. I kdybyste měli doma hoblovku po dědovi nebo v garáži soustruh či tabulové nůžky, nebude to problém. Stěhovací firmy stěhují i kanceláře, výrobní provozy a různé stroje a mechanismy.