Pevné zábradlí

Podle mého názoru se vždycky hodí do každého okna anebo do balkonu nějaké kvalitní a pevné zábradlí. Protože všichni víme, že kvalitní a pevné zábradlí dokáže člověku zachránit život. Já sama jsem toho důkazem, když jsem jednou celá unavená šla z práce a šla jsem do prvního patra svého domu. Šla jsem do ložnice, kde máme schody. Není tam sice moc schodů, asi jenom deset, ale i tak jsem asi na osmém anebo na devátém schodu směrem do ložnice spadla na zem. Ani nevíte, jak moc mě bolela hlava. Měla jsem nalomená dvě žebra, takže jsem potom také kvůli tomu tři dny ležela v nemocnici, protože jsem měla mírný otřes mozku.

Pevné zábradlí.

Když tohle zjistil přítel, že se to stalo kvůli tomu, že nemáme zábradlí, tak se chytal za hlavu a moc ho to mrzelo. A já vám ihned řeknu důvod, proč to přítele opravdu tak moc mrzelo. Protože já jsem svému příteli už dokola opakovala, že bych si přála mít zábradlí u schodiště, které vede z našeho obývacího pokoje do ložnice. Nepotřebují mít zábradlí z obou stran, ale stačilo by opravdu jenom z jedné strany, aby se u toho člověk mohl třeba chytit anebo opírat se o něj. Je přeci logické, že když třeba člověk je nemocný anebo je unavený, tak také se při chůzi potřebuje nějak opírat nebo tak podobně. Přítel mi ale vždycky řekl, že zábradlí na balkon je opravdu zbytečné.

Zajímavé zábradlí.

Prý na balkon ani moc nechodím. Jenomže tohle je omyl. Přítel vždycky když je v práci a já mám po noční, tak si vždycky právě na balkon sednu s kávu a vychutnám si tam její chuť. Takže mě osobně by přišlo vhod zábradlí jak na schodiště, tak také zábradlí na balkon přítel. Ale mi řekl, že jsem moc citlivá, ale když zjistil, že jsem opravdu spadla ze schodů, tak najednou otočil. Přítel mi řekl, že zábradlí na schodiště a také zábradlí na balkon raději nechá udělat. Prý nechce, aby se mi stalo například něco vážného, že by si to potom neodpustil. Tady jde alespoň vidět že se, něco někdo udělá, jen když se něco hrozného stane. No, jsem alespoň ráda, že jsem přežila a nic hrozného se mi tak nestalo.