Máte bolestivou menstruaci?

Co se týče migrény, ta se většinou dá jen přežít. Je potřeba ležet v klidu, v tichosti, a nejlépe ve tmě. Je nutné si dopřát odpočinek a dostatek čisté vody. Často na ni totiž nepomáhají ani silné léky na bolest. Vždycky je nejlepší zajít k lékaři, aby vás vyšetřil a vyloučil případné závažné onemocnění. Totéž platí pro bolesti břicha, i když u těch existuje více možností jak se s nimi poprat.

žena v prádle

Pokud jste podstoupila vyšetření které vyloučilo cysty a záněty, můžete si pomoct bylinkami. Existují přímo směsi na bolestivou menstruaci a jsou velmi účinné. Pomáhají také léky na bolest a nahřívání teplým termoforem nebo plyšákem do mikrovlnky. Samozřejmostí by měl být klid. Co může ještě způsobovat bolesti při menstruaci? Paradoxně jsou to samotné menstruační pomůcky. Mnoho žen ve výzkumech uvedlo, že jakmile přestaly používat tampony, bolesti se zmírnily a nebo dokonce zcela vymizely. Pokud se vám nelíbí představa že používáte vložky, vyzkoušejte dámské menstruační kalhotky.

vložky a tampony

Proč si vybrat zrovna kalhotky?
Kalhotky jsou úplně totožné s těmi, které nosíte každý den. S tím rozdílem, že mají několik savých vrstev, které pojmou opravdu velké množství tekutiny. Kalhotky jsou zcela zdravotně nezávadné, a hlavně vás z nich nebude bolet břicho. My šijeme kalhotky v České republice a naše ceny začínají na méně než 700 Kč za kus. Často pořádáme i výprodeje, kde můžete kalhotky sehnat za ještě lepší cenu.

Kolik jich mít?
Některé ženy chtějí mít více kalhotek, aby je mohly pohodlně střídat. Dá se říct že pokud jich budete mít víc, nebudete jeden kus tolik používat a tedy vám vydrží déle. Je to samozřejmě vyšší investice, ale pomůžete jejich používáním nejen životnímu prostředí, ale především sama sobě. Kalhotky u nás najdete v barevných verzích, v krajkových verzích a samozřejmostí jsou i kalhotky s vysokým pasem.