Nabízejte ubytování přes svůj vlastní web


Když si zadáte na Internetu do vyhledávačů požadavek k hledání vhodného ubytování v určité lokalitě, vyhodnotí vám na prvních místech mezi některými vysloveně ideálními subjekty, i řadu serverů, které se specializují na ubytovací možnosti, a nabízejí na svých stránkách k pronájmu desítky až stovky penzionů, chat, chalup a hotelů. Vyznat se v té spleti spíše zjednodušených popisků, což také nahrává jisté uniformitě, je docela nesnadné, a hlavně z informačního hlediska ne vždy dostačující.

Nabízíte-li právě vy ubytovací možnosti a máte-li svůj požadavek zadán pouze v hromadných serverech, je to nevýhodné v tom, že tu máte velmi omezené možnosti informování klientely o poskytování komplexního rozsahu služeb. Nemůžete si tu zkrátka dovolit něco víc, než ostatní klienti, a musíte se přizpůsobit obsahu vašeho inzerenta.

webové stránky a SEO

Máme pro vás lepší řešení, a sice vlastní webové stránky. Takové, které si vytvoříte sami dle vlastního návrhu, anebo si jejich podobu necháte navrhnout odborníky.

Mít vlastní web znamená dát informačnímu portálu vhodnou grafickou podobu, popsat do detailu výhody této lokality a možnosti, které konkrétně nabízíte, a vše prokládat fotografiemi, videem, malbou, vtipnými texty, veršovaným popisem objektu a jeho vybavení, vhodnými sportovními aktivitami, tipy na výlet, zábavou pro děti atd. Váš web se zkrátka může stát uměleckým dílem jedinečného vzezření z vaší vlastní autorské dílny.

ubytování na Šumavě

Nezapomeňte na SEO

Specialista na SEO je odborník, který se zaměřuje na komunikaci s webovými vyhledávači, a tento SEO expert zajistí, aby vaše stránky byly při hledání klíčových slov zařazovány co nejčastěji ne nejlepších pozicích v popředí. Čím více budete zastrčení vzadu, tím méně klientů o vás zavadí, anebo se lidé o vaší existenci vůbec nedozví. Nebude ani jim, ani vám nic platné, že jste si nechali zhotovit jeden z nejzajímavějších webů ve střední Evropě.