Máte obchod?


Máte obchod a chcete rozšířit nebo obměnit sortiment? Začali jste sami vyrábět třeba mýdla nebo soli do koupele, a chcete aby se vaše zboží dobře prodávalo? Musíte pro to něco udělat. Jednou z cest je balení zboží. I vy když si jdete něco koupit do obchodu, tak chcete, abyste si odnesli zboží hezky zabalené, které nebude ostuda nosit po městě než dojdete domů. Už jen to jak je zboží zabalené vypovídá o kvalitě služeb. Proto mějte vždy k dispozici reklamní tašky s potiskem promotextile, které vašim zákazníkům pomohou odnést nákup domů a ochránit ho třeba před deštěm.

papírové tašky

I obyčejné supermarkety s jídlem mívají u pokladen k dispozici tašky. V rámci boje za častější planetu bez jednorázového odpadu většina z nich přestala dávat tašky k nákupu zdarma a pokud se vydáte na nákup bez ní, musíte si ji koupit. Většina lidí se snaží tašky nosit z domu, aby je nemuseli pořád platit, ale ne vždycky si vzpomenou. I proto je dobré tašky v obchodě mít. Na výběr jsou většinou ekologické plátěné tašky, papírové a plastové tašky.

Proč s potiskem?
Když si nesete ze supermarketu nákup domů a koupili jste si v něm tašku, každý ji vidí. Všichni vidí nápis s názvem obchodu, odkud taška pochází. A právě proto byste měli mít tašky s popisem i vy. Je to totiž taková reklama. Když lidé uvidí název vašeho obchodu na taškách a dalších reklamních předmětech, snadno si vaši firmu zapamatují a potom i vybaví. Je to skvělý způsob jak být lidem na očích a pokud máte možnost, tašky patří k základním reklamním předmětům.

papírové tašky

Nemusí jít jen o papírové tašky nebo sáčky, ale i o plátěné tašky, které můžete sami ručně ozdobit a nechat na ně natisknout třeba logo. Možností máte opravdu hodně. Nepodceňte sílu tohoto marketingu a využijte jeho potenciál naplno. S dobrým marketingem vám půjde podnikání snáz, proto mějte tašky ve svém obchodě k dispozici.