Když není citlivost na místě


Snad všichni už slyšeli, že by měli být muži ve vztahu k osobám něžného pohlaví, tedy k ženám, citliví. Ale jakkoliv to většinou správně chápeme a měli bychom to coby gentlemani dodržovat, jsou i situace, kdy není přece jenom přílišná citlivost na místě. Kdy je tato rozhodně spíše na škodu. A to jak mužům, tak i ženám.

V tomto případě ale nemám na mysli citlivost ve smyslu přístupu, chování, porozumění. Na škodu tu bývá citlivost jiná. A to ta týkající se mužských genitálií.

pár v posteli

Co to má společného s citlivostí? Hned to objasním. Všichni přece víme, že provozuje-li muž sex, dráždí se tam dole nebo je tam drážděn. A to tak dlouho, až prostě v ideálním případě vyvrcholí a zažije to nejpříjemnější, co lze při sexu zažít. A zatímco někdy je jeho vyvrcholení otázkou chvilky, jindy vydrží déle. A to právě závisí na mužově citlivosti, které se tu dnes věnuji.

Je pochopitelné, že mužský penis musí být citlivý. Protože kdyby neregistroval vnější podněty, nekonal by se sex a všechno příjemné, co k sexu patří. To by se pak muži cítili asi jako vibrátory s lidským tělem. Ale všeho moc škodí. A když je takový penis citlivý až moc, dojde při sexu k předčasné ejakulaci. A pak si to ti milující se neužijí. A oni si to přece užít chtějí.

neuspokojivý sex

Ale co dělat, když je muž tam dole tak citlivý, že se jeho pohlavní styk dá počítat maximálně v sekundách, než je po všem? Pak by se měl snad jít léčit. A když ne jít, pak se léčit aspoň doma. Což naštěstí možné je. Protože existuje Dapoxetin, přípravek, kterým se dá ona nežádoucí mužská citlivost snížit. A když pak není muž tak moc citlivý, déle v posteli vydrží a sex s ním je větším potěšením. Pro jeho partnerku, která by jinak nejspíš nedošla uspokojení, a pochopitelně i pro něj.

A co vy? Pokud trpíte předčasnou ejakulací, nestálo by za to tento prostředek také vyzkoušet?