Jak Schoeller Allibert pomáhá.


V dnešní době je spousta firem, které se snaží řádně využít recyklovatelné zdroje pro svůj produkt. Nejenom, že pomáhají planetě ke snížení odpadu, ale dělají něco užitečného i pro nás občany. Zajišťují nám výběr produktů, který je obnovitelný a recyklovatelný. Co toto slovo znamená, určitě většina lidí ví. Je to způsob jak z odpadu vytvořit něco nového. Jako třeba firma Schoeller Allibert, které recykluje plastový odpad z námořního průmyslu. Můžeme tím tak poděkovat, že chrání jak zvířata, tak i krásy moří a oceánů. Množství takového odpadu je obrovský a má velký dopad na život pod vodou i nad ní. Znečišťování planety je lidskou hloupostí. Ovšem děje se ta na celém světě a i přes mnohé organizace je odpadu stále víc a víc. Proto každý dobrý nápad se počítá.

Magnum Optimum 1208

Firma vyrábí plastové recyklovatelné, nápojové přepravky, paletové kontejnery, skladovací kontejnery, skládací malé přepravky vozíky a mnoho dalších užitečných věcí, které pomáhají jak už k uskladnění, tak k přepravě. Jejich materiál je kvalitní a velice pevný. Provedení je šikovné a komfortní. Například plastový paletový kontejner Magnum Optimim 1208 Schoellerallibert je jedním z nejprestižnějších. Získal ocenění v mezinárodní soutěži. Jedná se o „Oscara balení“. Firma je nesmírně hrdá a pyšní se jedním z nejlepších paletových kontejnerů. Získala tak prestiž a kvalitu. Kontejnery a ostatní zboží je možné u firmy zakoupit, ale taky jen vypůjčit.

Magnum Optimum 1208

To se hodí v situacích, kdy víte, že kontejner použijete jednou nebo dvakrát a pak byste ho již nevyužili. Nemusíte tedy do něj investovat své drahocenné finance a jen si ho vypůjčit. V dnešní době probíhá transport výhradně v plastových bednách a kontejnerech. Od dřevěných se již upustilo, ale stále je najdeme jako palety na které se zboží ukládá. Ovšem u dřevěných palet není tak lehký obnovitelný zdroj. Stromy jsou vzácné a rostou několik let, než jsou vhodné k výrobě palet. Proto je dobré myslet na planetu a zachovat stromy v našem okolí.