Vyberte si ten pravý e-liquid

ůže být zážitkem už jenom proto, kolik příchutí liquidu existuje. E liquid příchutě jsou opravdu velmi rozmanité a vybere si skutečně každý podle svých chuťových buněk.

Tabákových příchutí je hodně. Mezi příchutěmi najdete čisté tabákové, ale nejenom to. Mezi vapery jsou daleko oblíbenější tabákovky, které se mísí s jinými příchutěmi, většinou něčím sladším, nebo naopak kořeněnějším. Tabák se skvěle doplňuje například s vanilkou nebo karamelem.

liquid

Nejoblíbenějšími příchutěmi jsou asi ty ovocné. Mezi liquidy najdete ty, jejichž příchuť obsahuje pouze jeden druh ovoce, nebo ty, kde se mísí kombinace dvou, tří nebo i čtyř druhů ovoce. A skutečně, na jakékoliv ovoce si vzpomenete, to v liquidu seženete. Ať už klasické, jako je jahoda, malina, borůvka, nebo něco více exotického, jako je mango, papája nebo dračí ovoce.

Další oblíbenou skupinou liquidů jsou sladké, neboli dezertové. Ty jsou v poslední době velmi rozšířené. Ať si vzpomenete na jakýkoliv dezert, ej pravděpodobné, že ho seženete i ve formě liquidu. Například vanilkový puding, jahodový milkshake, Tiramisu, citrónový dort, štrůdl, borůvkový koláč…je toho opravdu hodně.

A v jaké formě liquidy kupujeme? Máme hned několik možností.

liquidy

Liquidy si můžete koupit již hotové. Koupíte si lahvičku, většinou o objemu 10 ml, kde je již namíchaný hotový liquid. Existují liquidy jak s nikotinem, tak s nikotinovou solí a o různé síle. Výběr příchutí není tak široký, jako třeba u aromat, ale určitě si vyberete.

Dále se prodávají aromata, která si už poté smícháte sami. Čisté aromata doplníte bez nikotinovou bází a případně nikotinovými boostery. Na internetu je spousta kalkulaček, které vám vypočítají poměr aromatu a báze. Pro míchání budete potřebovat lahvičky, injekční stříkačku, jehlu. A nezapomeňte, vámi umíchaný liquid musí pak ještě nějakou dobu zrát, i několik týdnů.