Dárkové předměty.


Už jste se s tím rozhodně setkali, že je na plesech tombola, kde můžete vyhrát různé zajímavé a dárkové předměty. Jedná se o sponzorské dary firem v blízkém okolí. Většinou jsou darovány reklamní předměty, které mohou být různé. Například se můžete setkat s více druhy tašek, batohů a aktovek. Většinou jsou vyráběny firmou na takové situace nebo jako dárky pro zákazníky nebo věrné odběratele. Některé, si blíže upřesníme, abychom věděli, co všechno můžete čekat. Když, začneme od těch nejjednodušších, mohou to být nákupní tašky přes rameno. Jedná se o tašky z netkané textilie, papírové tašky nebo plátěné tašky, které vám vydrží nejvíce.

reklamní předměty

Papírová taška je ekologická a dá se dobře spotřebovat, ale neustojí vám velký a těžký nákup. Netkaná textilie je na tom velice podobně, po nějakém čase se vám vytahá a praskne. Nejlepší je látková taška, kterou můžete opakovaně používat, dokud se jí něco nestane. Nemusíte se do ní bát naložit mléko, šťávu, olej, a konzervy pro kočku. Všechno zvládne a uši jí neprasknou, když jsou šité kvalitně. Nakupovat chodí každý a takový dárek vás neurazí a naopak potěší. Dalšími a lepšími cenami pak mohou být vaky na záda, které vám nahradí batohy, ale nesnesou vekou zátěž, jinak se vám zařezávají do ramene.

reklamní předměty

Lepší jsou klasické batohy anebo tašky přes rameno. I tohle může být reklamní předmět, když bude firma chtít. Jsou to skvělé dárkové předměty, které můžete využívat na cestování nebo na běžné denní nošení. Rozhodně se doma neztratí a využijete je. Vhodným předmětem je deštník, který se hodí v každém deštivém počasí a většinou doma vždy chybí. Můžete mít skládací, který se smotá do malého provedení nebo velký deštník, který se složí do opěrné hole, což je bráno trochu z nadsázkou. Vyhráli jste v tombole už nějaká z těchto předmětů nebo jste neměli tolik štěstí.