Uzavíratelné sáčky ve škole


Máte doma děti školou povinné a vybavujete je řadou školních pomůcek? Pak nezapomeňte také na uzavíratelné sáčky https://www.2pack.cz/sacky-pytle/zip-sacky-2pack. Domníváte se, že je to jen docela obyčejná hloupost, která dětem leda tak usnadní konzumaci svačiny? Pak se mýlíte.

Pastelky a další výtvarné potřeby – pro výtvarnou výchovu je zapotřebí řada pomůcek. Děti se tu učí malovat vodovými barvami, fixami, pastelkami, uhlem a grafitovou tužkou, potřebují gumu, štětec, nádobku na vodu, lepidlo a někdy si do školy nosí i podzimní spadané listí pro tvorbu koláží.

vodové barvy

Geometrie – do geometrie jsou zapotřebí rýsovací potřeby, ale ne všechny se vejdou do penálu. Některá objemnější pravítka a trojúhelníky mohou být uschované v sáčku, který zabrání jejich poškrábání.

Pracovní vyučování – v pracovní výchově se vyučuje háčkování, šití, vyšívání, montáže slaboproudých zařízení, opracování dřeva a kovu, takže tu potřebujete šroubovák, pilník, šicí potřeby, látky, lepicí pásky a papír pro výrobu střihů, a to vše může být v zipových sáčcích dobře uschováno.

výtvarné potřeby

Tělocvik – pro hodiny tělocviku jsou zásadní zejména sportovní obuv a lehké oblečení. To vše bývá po tělocviku pořádně propocené a zpravidla je nutné odnést to domů v sáčku se zipem na vyprání. Propocené také bývají ponožky a přezůvky a sáček se zipem je ideální společník, který snadno zabrání zápachu.

Zábava – děti si do školy také mohou nosit předměty pro zábavu, například společenské hry a sportovní potřeby. Takto se zabaví o průběhu velkých přestávek nebo v době odpočinku po obědě, kdy následuje odpolední vyučování. Mnohem lepší zábavou je vzít si do školy tenisák a zahrát si před školou fotbálek, anebo využít skákací míč na házení a barevné školní křídy pro malování na asfalt, než utrácet volný čas ve virtuálním světě mobilních telefonů a sociálních sítí a nevnímat prostředí kolem sebe.