Láska je všude

Také vám přijde, že když jste hodně zamilovaní, že je vám lépe a že se cítíte také více šťastní? Pokud ano, tak já vám tohle nevyvracím, protože mi věřte, že tohle je stoprocentní pravda. Pokaždé, když jsem byla opravdu hodně zamilovaná, tak jsem úplně se cítila více šťastně a také radostně. Jenomže na tomhle není vůbec nic nového a není to žádná výjimka. Protože při lásce a zamilování se vyvíjí více hormonů oxytocinu, čemuž se říká česky hormon štěstí. Pokud jste ještě neslyšeli o hormonu oxytocin a o hormonu štěstí, tak se klidně podívejte na internet, kde si dáte do vyhledávače oxytocin nebo hormon štěstí a uvidíte, co všechno vám vyjede.

Láska je pěkná.

Také jste slyšeli o tom, že když jste zamilovaní, tak také můžete shodit některá svá kila? Protože když jste zamilovaní, tak máte takové ty pověstné motýlky v břiše a ty vám prokrvují celkově žaludek, takže váš žaludek se cítí celkově stále zaplněný. Takže také je výhodné, že když jste zamilovaní, můžete také shodit některá ta kila. Jenomže ale znám také případy charty, kdy někdo zamilovaný právě ve vztahu nabral docela dost k kil. A to jedna moje kamarádka. A vůbec nevím, proč tomu tak je, protože ona vždycky, když je sama, tak je úplně štíhlá jako proutek, někdy až moc.

Láska k dítěti.

Jenomže když si potom najde nějakého partnera a zamiluje se, tak vám opravdu nekecám, že do tří nebo čtyř měsíců má opravdu tak dvacet nebo i třicet kilo nadváhy. Když jsem se jí potom ptala, čím to je, tak ona říkala, že jsou oba dva tak zamilovaní, že stále chodí spolu na obědy anebo na večeři. A samozřejmě, že potom asi nemají žádný pohyb, možná mimo ten postelový pohyb. Určitě víte, co mám na mysli. Takže jsem si řekla, že když jsem byla já vždycky zamilovaná, tak mě se nikdy nestalo, že bych přibrala na váze. Spíše naopak. Jsem vždycky opravdu tak zamilovaná, že ani nemám náladu jíst a stále myslím na svého partnera, který mě také vždycky, doufám, miluje a je nám spolu opravdu dobře. Láska je opravdu krásný cit a myslím si, že lásku by měl poznat opravdu každý člověk.