Jak zlepšit vaši erekci i bez chemie


Adaptogeny – do kategorie adaptogenů řadíme bylinky, které rostou převážně v drsných horských podmínkách. Kupříkladu taková Maca peruánská, přežívá v nadmořské výšce kolem čtyř kilometrů, čelí tu ledovému větru a nízkému tlaku vzduchu a aby přežila, kumuluje do svých kořenů mnoho výživných látek. Rozemletý a sušený kořen je pak perfektní výživou pro lidský organismus, čímž napomáhá lépe se adaptovat na stres a řešit jeho důsledky. Toto má příznivý vliv i na mužský testosteron a udržení pevné erekce. Nebudete pak muset řešit, kde koupit Viagru.

hezká brunetka

Dobré mezilidské a partnerské vztahy – víte, že dobrá erekce se dostaví i z každého dobrého skutku? Pozitivní myšlenky a skutky totiž rozproudí energetický systém čaker a ty pak dovolují vytvářet mnoho testosteronu v mužském těle. Odtud je pak jen krůček k perfektní erekci a přirozené chuti na milování.

žena mezi květy

Vhodné potraviny – se salámem, párkem v rohlíku, oplatkami, bonbóny, kolovými přeslazenými nápoji, dorty se šlehačkou, lahví piva a zapálenou cigaretou neočekávejte nic pozitivního. Zajděte do prodejny zdravé výživy, tam zjistíte, co váš testosteron pozvedne na solidní úroveň. A budete možná překvapeni, kolik toho je!

Hluk – víte, že velkým nepřítelem sexu a testosteronu obecně je i hluk? Zvedá hladinu adrenalinu, a ten brzdí tvorbu testosteronu. Pokud bydlíte v hlučném městě, pokuste se přestěhovat někam na venkov a zlepšení vašich zdravotních potíží se určitě dostaví.

Smog a kladné ionty – další nebezpečný městský jev je smog a tvorba zdraví škodlivých kladných iontů. Buďte blíže přírodě, kde se vyskytují naopak záporné ionty, tolik potřebné pro buněčnou regeneraci.

Ženské tělo – užívejte si v posteli ženského těla ráno po probuzení, nikoli večer, kdy je hladina testosteronu nízká. Milování ráno kolem osmé je nejideálnější. Požádejte vaši přítelkyni, aby odložila parfémy a nabídla vám svou přirozenou vůni ženského potu, ten je jedním z nejsilnějších přirozených afrodiziak.